O Firmie

Profesjonalne rozwiązania HR

O Firmie

Inwenta jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2004 roku.
Łączymy ludzi z pasją. Zapewniamy profesjonalne rozwiązania HR, które podnoszą efektywność kapitału ludzkiego w organizacjach.

Realizujemy projekty z zakresu rekrutacji bezpośredniej na wyższe i średnie stanowiska managerskie oraz wysoce specjalistyczne stanowiska samodzielne. Jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku zapoczątkowaliśmy projekty rekrutacyjne związane z pozyskiwaniem Interim Managerów i realizacją projektów czasowych.
Specjalizujemy się również w projektach diagnozy i rozwoju kompetencji. W oparciu o metody Assessment i Development Centre, Audyt Personalny, oceny pracownicze i Ocenę 360° diagnozujemy potrzeby szkoleniowe i rozwojowe pracowników, identyfikujemy luki kompetencyjne i oceniamy efektywność i przydatność pracowników oraz kandydatów na danym stanowisku pracy. Na tej podstawie proponujemy odpowiednio dobrane metody dalszego rozwoju i podnoszenia poziomu kompetencji w organizacji. Inwenta prowadzi także projekty szkoleniowe w obszarze szeroko pojętych kompetencji miękkich związanych z zarządzaniem, przywództwem, zmianą i efektywnością. Dla działów sprzedaży i obsługi klienta przeprowadzamy dedykowane coachingi operacyjne mające na celu usprawnienie i podniesienie efektywności pracy zespołów i ich menedżerów.

Inwenta należy do międzynarodowej grupy SearchNet International zrzeszającej wyselekcjonowane, lokalne firmy Executive Search z całego świata.

Zespół Inwenta tworzą konsultanci posiadający bogate doświadczenie w realizacji projektów HR dla polskich i międzynarodowych firm.

Poniżej prezentujemy sylwetki Partnerek - Założycielek Inwenty.
Beata Bukowska

Beata Bukowska

Partner

Współzałożycielka Inwenty, gdzie od 2004 roku pełni funkcję Partnera Zarządzającego.

Certyfikowany Coach ICC, Coach LMI. Od 1999 roku związana jest z branżą doradztwa personalnego. Swoje doświadczenia w tym obszarze budowała pracując zarówno w firmach polskich i zagranicznych. Dzięki pracy w TMP World Wide miała okazję poznać i zastosować najnowocześniejszą wiedzę i praktykę z zakresu HR. Projektuje i prowadzi projekty diagnozy i oceny potencjału pracowników i kandydatów do pracy metodą Assessment i Development Center. Angażuje się w projekty ocen pracowniczych, oceny 360°, prowadzi warsztaty metodą coachingową dla kadr kierowniczych. Beata posiada bogate doświadczenia w realizacji projektów rekrutacyjnych dla wielu firm polskich i międzynarodowych. Od 2007 roku realizuje coachingi metodą ICC, a w 2009 roku poznała metodykę pracy LMI. Od 2004 roku aktywnie działa na rzecz rozwoju polskiego rynku rekrutacyjnego w obszarze Interim Management. Jest współzałożycielką Stowarzyszenia Interim Managers (SIM) oraz od 2017 roku prezesem SearchNet International.

Monika Buchajska - Wróbel

Monika Buchajska - Wróbel

Partner

Współzałożycielka Inwenty, gdzie od 2004 roku pełni funkcję Partnera Zarządzającego.

Ekspert branży HR, z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu procesów HR zarówno dla firm polskich, jaki i zagranicznych. W swojej dotychczasowej karierze przeprowadziła kilkaset projektów z zakresu rekrutacji executive search na najwyższe szczeble zarządzania oraz oceny pracowniczej metodą assessment/development centre. Była również zaangażowana w realizację licznych programów outplacement dla firm z różnych branż, zarówno w sektorze prywatnym, jak i państwowym. Specjalizuje się w projektach dla rynku Venture Capital.

Od wielu lat aktywnie działa na rzecz aktywizacji oraz promocji polskiego rynku interim management (zarządzanie czasowe). Pomysłodawczyni, inicjatorka i współzałożycielka polskiego Stowarzyszenia Interim Managers (SIM), którego w latach 2010-2012 była pierwszym Prezesem, obecnie ponownie na stanowisku Prezesa.  Jako jedna z niewielu na rynku polskim posiada bogate doświadczenie w rekrutacji i doborze managerów czasowych (interim managerów) do konkretnych projektów

inwenta mocne strony Interim Managementu

Nasi Partnerzy

http://www.stowarzyszenieim.org/
http://www.pstd.org.pl/
https://hr24.com.pl/
http://www.czasopisma.wolterskluwer.pl/personel-plus/
http://pkpplewiatan.pl
https://www.iim.org.uk/