Szkolenia zamknięte

Inwenta specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu szkoleń zamkniętych, które gwarantują najlepsze dopasowanie  do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Nasz katalog szkoleń został wzbogacony o programy szkoleniowe dedykowane członkom zarządów oraz najwyższej kadrze menedżerskiej. Wierzymy, że czas poświęcony na doskonalenie swoich kompetencji i rozwijanie umiejętności nigdy nie jest stracony.

 Każde z naszym szkoleń poprzedzone jest badaniem potrzeb szkoleniowych metodą ankietową, wywiadami pogłębionymi na bazie modelu coachingu lub przeprowadzonym projektem Development Centre. Zidentyfikowanie w ten sposób potrzeb szkoleniowych pozwala na precyzyjne dobranie zakresu szkoleń, ich charakteru i czasu trwania, tak aby zapewnić najlepszą efektywność i skuteczność w rozwoju kompetencji i wiedzy.

 

Jeśli masz pytanie dotyczące naszych usług

Wypełnij dane kontaktowe, a oddzwonimy lub odpiszemy.


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inwenta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu otrzymywania informacji o produktach i usługach Inwenty (newsletter), w tym zaproszeń na wydarzenia oraz informacji związanych z tematyką HR, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej. Zasady przetwarzania danych można przeczytać pod adresem: (kliknij)

Zapisz się na newsletter Inwenty

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami, konferencjami i ofertami pracy.