Proces Szkoleniowy w Inwencie

Skuteczne uczenie wymaga, aby uczestnicy szkolenia zostali przeprowadzeni przez kolejne, następujące po sobie etapy. Poniżej prezentujemy schemat procesu szkoleniowego stosowany w Inwencie, który pozwala nam realizować efektywne i skuteczne programy szkoleniowe, dopasowane do potrzeb uczestników i ich organizacji.

  1. Doświadczenie.

Pomagamy uczestnikom zidentyfikować te obszary, które są kluczowe dla sprawnego funkcjonowania w ich organizacji.

  1. Obserwacje i wnioski.

Na tym etapie naszym zadaniem jest skierowanie uwagi uczestników szkolenia na obserwację własnego zachowania, co pozwoli na dostrzeżenie obszarów wymagających poprawy.

  1. Odwoływanie się do teorii.

Zadaniem trenera prowadzącego szkolenie jest przekazanie swojej wiedzy i doświadczenia w taki sposób, aby uczestnicy mogli samodzielnie wymyślić lub opracować nowy model działania.

  1. Testowanie w praktyce.

Uczestnicy szkolenia wypróbowują przydatność tego, czego właśnie się nauczyli, aby sprawdzić, czy potrafią z nowej wiedzy korzystać i wprowadzać potrzebne mi modyfikacje.

 

Obrazowe przedstawienie modelu Kolba wykorzystywanego do projektowania naszych szkoleń

 

Jeśli masz pytanie dotyczące naszych usług

Wypełnij dane kontaktowe, a oddzwonimy lub odpiszemy.


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inwenta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu otrzymywania informacji o produktach i usługach Inwenty (newsletter), w tym zaproszeń na wydarzenia oraz informacji związanych z tematyką HR, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej. Zasady przetwarzania danych można przeczytać pod adresem: (kliknij)

Zapisz się na newsletter Inwenty

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami, konferencjami i ofertami pracy.