Oferty pracy

Zapraszamy Kandydatów do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami o pracę. Aby zgłosić się na wybraną ofertę pracy należy kliknąć APLIKUJ, uzupełnić dane w formularzu, dołączyć plik z CV oraz zaznaczyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Wszystkie nasze procesy rekrutacyjne prowadzone są zgodne ze standardami rekrutacji w Inwencie. Jeżeli jesteś zainteresowany tym, jak wygląda proces rekrutacji w naszej firmie – zapraszamy do zakładki Standardy rekrutacji w Inwencie.

Jeśli masz pytanie dotyczące naszych usług

Wypełnij dane kontaktowe, a oddzwonimy lub odpiszemy.


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inwenta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu otrzymywania informacji o produktach i usługach Inwenty (newsletter), w tym zaproszeń na wydarzenia oraz informacji związanych z tematyką HR, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej. Zasady przetwarzania danych można przeczytać pod adresem: (kliknij)

Zapisz się na newsletter Inwenty

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami, konferencjami i ofertami pracy.

 
 
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inwenta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu otrzymywania informacji o produktach i usługach Inwenty (newsletter), w tym zaproszeń na wydarzenia oraz informacji związanych z tematyką HR, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej. Zasady przetwarzania danych można przeczytać pod adresem: (kliknij)Zostań Interim Managerem 
> dowiedz się więcej

Wyślij CV