O firmie

 

INWENTA Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego. 

Łączymy ludzi z pasją. Zapewniamy profesjonalne rozwiązania HR, które podnoszą efektywność kapitału ludzkiego w organizacjach.

       

Inwenta należy do międzynarodowej grupy SearchNet International zrzeszającej wyselekcjonowane, lokalne firmy Executive Search z całego świata.

Realizujemy projekty z zakresu rekrutacji bezpośredniej na wyższe i średnie stanowiska managerskie oraz wysoce specjalistyczne stanowiska samodzielne. Jako jedna z pierwszych firm na polskim rynku zapoczątkowaliśmy projekty rekrutacyjne związane z pozyskiwaniem  Interim Managerów i realizacją projektów czasowych.

Specjalizujemy się również w projektach diagnozy i rozwoju kompetencji. W oparciu o metody Assessment i Development Centre, Audyt Personalny, oceny pracownicze i Ocenę 360° diagnozujemy potrzeby szkoleniowe i rozwojowe pracowników, identyfikujemy luki kompetencyjne i oceniamy efektywność i przydatność pracowników i kandydatów i na danym stanowisku pracy. Na tej podstawie proponujemy odpowiednio dobrane metody dalszego rozwoju i podnoszenia poziomu kompetencji w organizacji.

Inwenta prowadzi także projekty szkoleniowe w obszarze szeroko pojętych kompetencji miękkich związanych z zarządzaniem, przywództwem, zmianą i efektywnością. Dla działów sprzedaży i obsługi klienta przeprowadzamy dedykowane coachingi operacyjne mające na celu usprawnienie i podniesienie efektywności pracy zespołów i ich menedżerów.

 
Beata Bukowska, Partner Monika Buchajska-Wróbel, Partner
Beata Bukowska
Partner
Monika Buchajska - Wróbel
Partner

 

Współpraca z Inwentą gwarantuje:

  • Indywidualne podejście do każdego Klienta.
  • Kompleksową usługę i rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta.
  • Dostęp do wiedzy i doświadczenia zespołu najlepszych specjalistów.
  • Doświadczenie w różnych projektach prowadzonych dla różnych branż (m.in. branża teleinformatyczna, farmaceutyczna, finansowa, produkcyjna, logistyczna, FMCG).
  • Znajomość realiów rynku.
  • Dyskrecję i poufność.
  • Optymalny czas realizacji projektów, przy zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług.

Gwarancją świadczenia przez firmę Inwenta usług na najwyższym poziomie są jej doświadczeni Konsultanci oraz współpracujący z nami praktycy biznesu, wywodzący się z polskich i międzynarodowych organizacji, posiadający doświadczenie w realizacji projektów z zakresu HR, a także doskonale znający procesy i tendencje występujące w poszczególnych sektorach gospodarki w Polsce i na świecie.

Mamy nadzieję, że podobnie jak dla nas, także dla naszych Klientów, jak i Kandydatów praca zawsze będzie pasją.

 

SearchNet International

    

Inwenta należy do międzynarodowej grupy SearchNet International zrzeszającej wyselekcjonowane, lokalne firmy Executive Search z całego świata.

Grupa SNI opiera się na współpracy firm butikowych ES, wybranych spośród wielu w danym kraju na podstawie twardych kryteriów jakości, standardów pracy i posiadanego doświadczenia. Pierwszą i do tej pory jedyna firmą z Polski, która została zaproszona do współpracy w sieci SNI, jest Inwenta.

SNI zrzesza lokalnych dostawców, dzięki czemu Klienci międzynarodowi, mogą czerpać z ogromnego doświadczenia partnerów i ich wiedzy o rynku lokalnym. Zyskują równocześnie pewność, iż są obsługiwani zgodnie z poszanowaniem międzynarodowych norm współpracy biznesowej przez profesjonalnych i sprawdzonych dostawców usług ES.

Inwenta jako Członek SNI gwarantuje swoim Klientom kompleksową obsługę w skali międzynarodowej w zakresie poszukiwań kandydatów z poziomu kadry zarządzającej. Zapraszamy do współpracy!

Więcej o SNI: www.searchnetinternational.net