Cykl Warsztatów dla Asesorów

Inwenta zaprasza na Cykl Warsztatów dla Asesorów, dedykowanych pracownikom działów HR oraz wszystkim osobom związanym z oceną i rozwojem kompetencji pracowników w organizacji, chcącym zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu pracy Asesora w projektach Assessment/Development Centre.

Cykl Warsztatów dla Asesorów - broszura informacyjna i formularz zgłoszeniowy

Warsztaty w sposób kompleksowy obejmują tematykę tworzenia i prowadzenia projektów AC/DC, pozwalając Uczestnikom budować i rozwijać umiejętności zawodowe. Zdobyta w ten sposób wiedza teoretyczna i praktyczne kompetencje pozwolą na rzetelne i skuteczne wspieranie swojej organizacji w zakresie oceny i rozwoju kompetencji pracowników i kandydatów uczestniczących w procesach rekrutacyjnych, ocen okresowych i szkoleniowych. Szkolenia prowadzone są przez Trenera - doświadczonego Asesora praktyka.


Zapraszamy na wiosenne moduły z Cyklu Warsztatów dla Asesorów: Budowanie Kompetencji Asesora oraz Doskonalenie kompetencji Asesora.

 

Więcej informacji na temat szkoleń udziela:
Ewa Szyjkowska
Koordynator Działu Szkoleń
ewa.szyjkowska@inwenta.pl
22 50 234 70
517 296 176

Jeśli masz pytanie dotyczące naszych usług

Wypełnij dane kontaktowe, a oddzwonimy lub odpiszemy.


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inwenta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu otrzymywania informacji o produktach i usługach Inwenty (newsletter), w tym zaproszeń na wydarzenia oraz informacji związanych z tematyką HR, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej. Zasady przetwarzania danych można przeczytać pod adresem: (kliknij)

Zapisz się na newsletter Inwenty

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami, konferencjami i ofertami pracy.