Centrum Filtrowa

 

Centrum Filtrowa jest nowatorską ofertą i zarazem integralną częścią firmy doradztwa personalnego Inwenta. To innowacyjny ośrodek diagnostyczno-szkoleniowy dla stawiających wysokie wymagania klientów. Wychodząc naprzeciw potrzebom organizacji funkcjonujących na konkurencyjnym rynku współczesnej gospodarki wiedzowej proponujemy najwyższej jakości usługi w zakresie diagnozowania i rozwoju potencjału pracowników, którzy stanowią najcenniejszy zasób każdej firmy.

Nasze usługi realizowane są przez wysokiej klasy specjalistów: konsultantów, trenerów, coachów i mentorów. Przygotowywane przez nich autorskie programy o unikalnej na rynku tematyce odznaczają się wysokim poziomem merytorycznym oraz atrakcyjną formą przekazu.

Działalność Centrum wspiera najnowsza technologia. Wszystkie sale szkoleniowe wyposażone są w tablice interaktywne. Ich wykorzystanie w procesach edukacyjnych przekłada się na większą efektywność; rozszerzają one bowiem znacząco bazę narzędzi i wprowadzają nową jakość do prezentowanych treści. Centrum zaopatrzone jest także w tablety, które - dzięki wielu wbudowanym funkcjom - zdecydowanie usprawniają proces szkoleniowy. Centrum przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych. Przygotowanie tak różnorodnej i kompleksowej oferty Centrum Filtrowa możliwe było dzięki zaangażowaniu środków pochodzących z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu „Wzrost konkurencyjności firmy Inwenta poprzez stworzenie nowoczesnego Centrum diagnozy i rozwoju".

 

Innowacyjna oferta merytoryczna i zaawansowany know how to unikalne zasoby, z których Centrum tworzy nową jakość na rynku.

 

 

Jeśli masz pytanie dotyczące naszych usług

Wypełnij dane kontaktowe, a oddzwonimy lub odpiszemy.


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inwenta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu otrzymywania informacji o produktach i usługach Inwenty (newsletter), w tym zaproszeń na wydarzenia oraz informacji związanych z tematyką HR, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej. Zasady przetwarzania danych można przeczytać pod adresem: (kliknij)

Zapisz się na newsletter Inwenty

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami, konferencjami i ofertami pracy.