Assessment online

Wykorzystaj diagnozę kompetencji online w rekrutacji i rozwoju pracowników.

Badania naukowe prowadzone w ostatnim półwieczu wykazały, że kwestionariusze oraz testy umiejętności są niezawodnymi predyktorami długotrwałego powodzenia w pracy. Żadne inne narzędzia nie zapewniają takiej wygody w podejmowaniu decyzji personalnych, przy równie niskich nakładach finansowych, przeznaczonego na nie czasu i wysiłku. Proponujemy zaawansowane narzędzia online, które w pełni wykorzystują współczesne możliwości internetowych aplikacji. We wszystkich testach zastosowano powszechnie używaną praktyczną biznesową terminologię, dlatego są one niezwykle pomocne przy wyborze i kierowaniu rozwojem pracowników.

Testy diagnostyczne i kwestionariusze są dostępne online i skonstruowane tak, aby mogły być obsługiwane bez obecności administratora. Testy nie muszą być zatem używane jedynie w tzw. diagnostyce in-house, ale i w zdalnej preselekcji, naborze oraz planowaniu rozwoju pracowników gdziekolwiek na świecie, bez względu na miejsce i czas.

 

Przegląd narzędzi:

Bateria narzędzi diagnostycznych zawiera:

 • kwestionariusze kompetencji i motywacji
 • testy umiejętności numerycznych
 • testy umiejętności werbalnych
 • testy umiejętności abstrakcyjno-logicznych (myślenie indukcyjno-logiczne
  i dedukcyjno-logiczne)
 • testy poszczególnych zdolności poznawczych (np. praca z informacjami, umiejętność uczenia się, umiejętność koncentracji, szybkość reakcji, równoczesne wykonywanie zadań, szybkość percepcji, koordynacja wzrokowo-ruchowa, kreatywność)

Candidate experience w assessment online:

 • Mobilność: Kandydaci na każdym etapie diagnozy wiedzą jak będzie przebiegał proces oceny
 • Łatwość dostępu: Zintegrowanie usług z ATS Klienta lub korzystanie z naszej platformy mapTQ
 • Angażowanie: Kolejne zadania stają się łatwiejsze lub trudniejsze, w zależności od poziomu kompetencji kandydata
 • Trafność fasadowa: Zadania, które odzwierciedlają rzeczywistość biznesową i uwzględniają informacje branżowe
 • Wsparcie: Wielojęzyczne, dostępne 24x7 wsparcie dla osób badanych oraz specjalnie przeszkolony personel dla kandydatów o specjalnych wymaganiach
 • Indywidualny branding: Spersonalizowana oprawa graficzna, filmy wprowadzające oraz teksty, które w pełni odzwierciedlają EVP Klienta

 

Narzędzia cut-e wyróżniają się tym, że:

Nie wymagają instrukcji administratora ani jego obecności przy wykonywaniu testu dzięki interaktywnym przykładom, które każdy kandydat musi pomyślnie wykonać, aby przystąpić do właściwej części testu.

Eliminują oszustwa i celowe zniekształcenia dzięki generatorom pozycji testowych. Ta unikalna technologia generuje dla każdego uczestnika indywidualną wersję testu.

Ich wykonanie nie zależy od jakości sprzętu dzięki zaawansowanym grafikom wektorowym. Prezentacja każdego zadania jest dostosowana do ustawień monitora uczestnika, co eliminuje wszelkie trudności z nastawieniem rozdzielczości ekranu czy połączeniem internetowym.

Są wolne od barier. Testy są opracowane zgodnie z przepisami dotyczącymi barier technologii informacyjnej oraz zgodnie z przepisami o równości szans.

 

 

Wszystkie narzędzia są dostępne online czy też jako tzw. ASP solutions lub za pośrednictwem systemu cut-e mapTQ. Mogą być także integrowane z systemami typu SAP, Oracle, PeopleSoft itp. oraz za pośrednictwem standardowego interfejsu XML.

 

Nowa technologia smart player dla psychometrycznych narzędzi została założona na standardach XML. Oznacza to, że w przeciwieństwie do rozwiązań ASP, wszystkie dane zostaną zapisane w firmie w ramach własnego systemu informacyjnego.

Testy są profesjonalnie standaryzowane. Gwarantujemy polskie normy, gdzie minimum jest cała dorosła populacja PL, a normy nie są starsze niż 2 lata (regularna aktualizacja).


 

 

Jeśli masz pytanie dotyczące naszych usług

Wypełnij dane kontaktowe, a oddzwonimy lub odpiszemy.


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inwenta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu otrzymywania informacji o produktach i usługach Inwenty (newsletter), w tym zaproszeń na wydarzenia oraz informacji związanych z tematyką HR, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej. Zasady przetwarzania danych można przeczytać pod adresem: (kliknij)

Zapisz się na newsletter Inwenty

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami, konferencjami i ofertami pracy.

 
 
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inwenta Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w celu otrzymywania informacji o produktach i usługach Inwenty (newsletter), w tym zaproszeń na wydarzenia oraz informacji związanych z tematyką HR, za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej. Zasady przetwarzania danych można przeczytać pod adresem: (kliknij)